Chesterfield Sigara Fiyatları

Chesterfield sigara son dönemde popülerleşmeye başlamış bir sigara çeşididir. Philip Morris grubu sigaralar listesinde yer alan ve son yıllarda piyasaya sürülmüş olan içimi ve uygun fiyatı ile ülkemizce binlerce kişi tarafından tercih edilen Chesterfield sigara fiyatları, çeşitlerini ve Chesterfield Nikotin, Zifir ve Karbonmonoksit Oranları gibi bilgileri sizler için güncel bir şekilde derledik. Türkiye Cumhuriyeti’nde tütün ve tütün ürünlerine en son 2019 yılının Nisan ayında zam yapılmıştır.

Bu yazımızda sizlere güncel Chesterfield sigara fiyatları gibi bilgilerin yanı sıra Chesterfield ürünlerinin nikotin oranlarından da detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Güncel Chesterfield Sigara Fiyatları Listesi

Ülkemizde en son yapılan sigara zamlarından sonra [current_date] tarihi itibariyle Chesterfield sigara fiyatları listesi şu şekildedir;

ÜrünFiyatı
Chesterfield (Uzun)11,50 TL
Chesterfield (Kısa)11,50 TL
Chesterfield Slim11,50 TL
Chesterfield Click (Mentollü)11,50 TL
Chesterfield Blue11,50 TL
Chesterfield Gray11,50 TL
Chesterfield Mode Navy11,00 TL

Listede yer alan Chesterfield sigara fiyatları Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde geçerlidir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) sınırlarında geçerli değildir. Listede yer alan fiyatlara nazaran farklı bir tutardan satan işletmeleri gerekli mercilere şikayet etmeyi unutmayınız!

Chesterfield Nikotin, Zifir ve Karbonmonoksit Oranları

Pek çok tiryaki sigara değiştirme aşamasında veya içtiği tütün mamülünün içeriğinde bulunan nikotin, zifir ve karbonmonoksit oranları gibi bilgileri merak etmektedir. En güncel haliyle tüm Chesterfield çeşitlerinin nikotin, zifir ve karbonmonoksit oranları (miktarı) aşağıdaki gibidir;

ÜrünZifirNikotinKarbonmonoksit
Chesterfield Navy Blue (Uzun)9 mg0.7 mg10 mg
Chesterfield Navy Blue (Kısa)10 mg0.7 mg10 mg
Chesterfield Slim7 mg0.6 mg6 mg
Chesterfield Click (Mentollü)9 mg0.7 mg10 mg
Chesterfield Blue4 mg0.3 mg4 mg
Chesterfield Gray8 mg0.7 mg9 mg
Chesterfield Mode Navy10 mg1 mg10 mg

Sitemiz üzerinde yer alan tüm fiyat, nikotin, zifir ve karbonmonoksit gibi veriler bilgilendirme amacı ile verilmiştir. Parrra.com herhangi bir şekilde doğacak problemden sorumlu değildir.

Sitemizde alkol ve tütün ürünlerinin sadece fiyatı yer almaktadır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. 4733 sayılı kanun gereği; İnternetten tütün mamulleri veya alkollü içkilerin tüketicilere satışı yasaktır.

Arama Terimleri: Chesterfield zamlı liste fiyatları, uzun Chesterfield fiyatları, Chesterfield click fiyatları, uzun Chesterfield kaç para, güncel kısa Chesterfield ücretleri, Chesterfield çeşitleri ve fiyatları, Chesterfield karton fiyatları, Chesterfield slim sigaraları ne kadar, Chesterfield sigara kaç tl

İnceleme
İnceleme Tarihi
İncelenen
Kasım 2018 tarihi itibari ile zamlı ve güncel Chesterfield sigara fiyatları listesi siz değerli okuyucularımızla paylaşılmıştır. Uzun Chesterfield fiyatları sitemizdedir.
Puan
51star1star1star1star1star

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap