Eser Yenenler Show (EYS) WhatsApp İhbar Hattı ve Telefon Numarası

14 Kasım 2018 tarihinde TV8 ekranlarında yayımlanmaya başlayan Eser Yenenler Show bir talk show programıdır. Adından da anlaşılacağı üzere EYS yani Eser Yenenler Show’un sunuculuğunu Eser Yenenler yapmaktadır. Programa her hafta birbirinden değerli ünlü isim ve internetin en güncel fenomenleri konuk olmaktadır. Bu yazımızda sizlere seyirciler Eser Yenenler Show (EYS) WhatsApp ihbar hattı telefon numarası ve iletişim irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Yıllardır ekranların sevilen ismi ve mizahi yönüyle 7’den 70’e her kuşağı güldürmeyi başarabilen Eser Yenenler; İbrahim büyükak ve Oğuzhan Koç ile sunmuş oldukları 3 Adam programından sonra tek başına Amerikan bir talk show programı konseptiyle seyirciyle buluşmuştur.

Her hafta halkın gönlünde taht kurmuş sanatçı, oyuncu, şarkıcı ve fenomenlerin konuk olduğu programda birbirinden farklı kısımlar ve konseptler bulunmaktadır. Ayrıca programa, o hafta fenomen olmuş halktan kişiler de çağrılmakta; hoş bir sohbetle konuk edilmektedir.

Eser Yenenler Show (EYS) WhatsApp İhbar Hattı

Eser Yenenler Show’da diğer talk show programlarından çok farklı olarak bir EYS Show WhatsApp ihbar hattı kurulmuştur. Kurulan bu WhatsApp ihbar hattına izleyiciler; arkadaşlarını, akrabalarını, kardeşlerini veya dışarda görmüş olduğu ilginç ve komik anı, video veya fotoğrafları ihbar etmektedir.

Eser Yenenler Show WhatsApp ihbar hattı numarasına gönderilen ilginç görüntü ve itiraflar program esnasında konu olarak işlenmekte; milyonlar eğlenmektedir.

Eser Yenenler Show WhatsApp İhbar Hattı Numarası
0531 381 83 38 (Tamamen ücretsizdir.)

EYS Show İhbar Hattı WhatsApp İletişim Numarası
0531 381 83 38 (Tamamen ücretsizdir.)

Eser Yenenler Show WhatsApp numarasına ihbarlarınızı haftaiçi göndermeniz daha yararlı olacaktır. Programın çekimleri haftasonu yapıldığı için gelen ihbarlar haftasonuna kadar tamamlanmakta; Çarşamba günü ise ekranlarda yayınlanmaktadır.

Eser Yenenler Show İletişim Telefon Bilgileri

Eser Yenenler Show İletişim Telefon Numarası
Maalesef henüz yayınlanmamıştır.

EYS Show İhbar Hattı Telefon Numarası
Maalesef henüz yayınlanmamıştır.

Eser Yenenler Show yani EYS’ye telefonla katılmak maalesef mümkün değildir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz EYS Show WhatsApp numarası aracılığıyla programla iletişime geçebilir; tüm görsel, video, itiraf ve ses kayıtlarınızı dilediğiniz gibi ihbar hattına gönderebilirsiniz.

Ayrıca programa mesaj göndermek için aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İnceleme
İnceleme Tarihi
İncelenen
Eser Yenenler Show WhatsApp ihbar hattı telefon numarası ve diğer EYS Show iletişim telefon bilgileri siz değerli okuyucularımızla paylaşılmıştır.
Puan
51star1star1star1star1star

2 yorum yapılmış. Sende yorum yap!

  1. Adem Tetik 14 Aralık 2018
  2. Yasemin 14 Aralık 2018

Yorum yap