Parliament Sigara Fiyatları

Philip Morris grubu sigaralar listesinin en başında yer alan ve dünya çapında en çok içilen ikinci tütün ürünü markası olarak bilinen Parliament sigara fiyatları, çeşitlerini ve Parliament Nikotin, Zifir ve Karbonmonoksit Oranları gibi bilgileri sizler için güncel bir şekilde derledik. Türkiye Cumhuriyeti’nde tütün ve tütün ürünlerine en son 2018 yılının Temmuz ayında zam yapılmıştır.

Bu yazımızda sizlere güncel Parliament sigara fiyatları gibi bilgilerin yanı sıra Parliament ürünlerinin nikotin oranlarından da detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Güncel Parliament Sigara Fiyatları Listesi

Ülkemizde en son yapılan sigara zamlarından sonra [current_date] tarihi itibariyle Parliament sigara fiyatları listesi şu şekildedir;

ÜrünFiyatı
Parliament Night Blue (Uzun)15 TL
Parliament Night Blue (Kısa)15 TL
Parliament Slim15 TL
Parliament One15 TL
Parliament Aqua15 TL
Parliament Aqua Blue15 TL
Parliament Reserve15 TL

Listede yer alan Parliament sigara fiyatları Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde geçerlidir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) sınırlarında geçerli değildir. Listede yer alan fiyatlara nazaran farklı bir tutardan satan işletmeleri gerekli mercilere şikayet etmeyi unutmayınız!

Parliament Nikotin, Zifir ve Karbonmonoksit Oranları

Pek çok tiryaki sigara değiştirme aşamasında veya içtiği tütün mamülünün içeriğinde bulunan nikotin, zifir ve karbonmonoksit oranları gibi bilgileri merak etmektedir. En güncel haliyle tüm Parliament çeşitlerinin nikotin, zifir ve karbonmonoksit oranları (miktarı) aşağıdaki gibidir;

ÜrünZifirNikotinKarbonmonoksit
Parliament Night Blue (Uzun)10 mg0.7 mg10 mg
Parliament Night Blue (Kısa)10 mg0.7 mg10 mg
Parliament Slim7 mg0.6 mg6 mg
Parliament One1 mg0.1 mg1 mg
Parliament Aqua8 mg0.7 mg9 mg
Parliament Aqua Blue8 mg0.7 mg9 mg
Parliament Reserve10 mg1 mg10 mg

Sitemiz üzerinde yer alan tüm fiyat, nikotin, zifir ve karbonmonoksit gibi veriler bilgilendirme amacı ile verilmiştir. Parrra.com herhangi bir şekilde doğacak problemden sorumlu değildir.

Sitemizde alkol ve tütün ürünlerinin sadece fiyatı yer almaktadır. Herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. 4733 sayılı kanun gereği; İnternetten tütün mamulleri veya alkollü içkilerin tüketicilere satışı yasaktır.

Arama Terimleri: Parliament zamlı liste fiyatları, Parliament night blue fiyatları, Parliament Touch (One, Aqua, Aqua blue,) fiyatları, uzun Parliament kaç para, güncel Parliament ücretleri, Parliament çeşitleri ve fiyatları, Parliament karton fiyatları, Parliament reserve sigaraları ne kadar, Parliament kaç tl

İnceleme
İnceleme Tarihi
İncelenen
Zamlı ve güncel Parliament sigara fiyatları listesi siz değerli okuyucularımızla paylaşılmıştır.
Puan
51star1star1star1star1star

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum yap